Facebook Beğeni Servisleri

Facebook beğeni satın alarak profilinizdeki gönderilerin veya fotoğrafların beğeni sayısını arttırarak popüler olabilirsiniz.

Facebook Beğeni Servisleri

Facebook beğeni satın alarak profilinizdeki gönderilerin veya fotoğrafların beğeni sayısını arttırarak popüler olabilirsiniz.

Facebook
100 Beğeni

 • Şifre İstemiyoruz!
 • En kaliteli servisler

5.45₺

Facebook
250 Beğeni

 • Şifre İstemiyoruz!
 • En kaliteli servisler

12.90₺

Facebook
500 Beğeni

 • Şifre İstemiyoruz!
 • En kaliteli servisler

23.80₺

Facebook
1000 Beğeni

 • Şifre İstemiyoruz!
 • En kaliteli servisler

41.90₺

Facebook
2500 Beğeni

 • Şifre İstemiyoruz!
 • En kaliteli servisler

92.90₺

Facebook
5000 Beğeni

 • Şifre İstemiyoruz!
 • En kaliteli servisler

165.90₺

Bizi tercih etmeniz için

BİR SÜRÜ NEDENİNİZ VAR!

 • Hızlı işlem

  Bu güne kadar teslim ettiğimiz sipariş sayısı ile sektörde bir numarayız.

 • Garantili Hizmet

  Olası herhangi bir düşüş veya silinmede sorgusuz telafi sağlıyoruz.

 • Güvenli Ödeme

  PayTR güvencesi ile tamamen güvenli şekilde ödeme yapın.

 • Canlı Destek

  Sipariş öncesi ve sonrası dilediğiniz zaman 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

SIK SORULAN SORULAR

Bizleri tercih etmeniz için sizlere haklı sebepler sunuyor, sipariş teslimatı sürecinde bu sebeplerimizi bir bir yerine getiriyoruz.

Instagram takipçi satın alırken güvenilir ve kaliteli bir hizmeti sizlere sunuyoruz.

2010 Facebook kurulduğundan bu yana aktif olarak Sosyal Medya sektörüne hizmet vermekteyiz.

Instagram takipçi satın alırken bir çok gerçek olmayan siteye denk gelebilirsiniz. Yılların verdiği tecrübeyle sizlere en iyisini sunuyoruz!

İyi bir hizmet sağlayıcıdan takipçi satın aldığınızda, hesabınızın yasaklanma riski düşüktür. Kaliteli ve gerçek takipçilere odaklanan bir hizmet sağlayıcısı seçmek önemlidir.

Evet ödeme alt yapımız Shopier ve PayTR olarak sizlere hizmet vermektedir.

Takipçi satın alma, hesabınızı büyütmek ve daha fazla erişim elde etmek için bir başlangıç noktası olabilir. Ancak, uzun vadeli başarı için organik ve gerçek takipçileri hedeflemek önemlidir. Takipçi satın almak, hesabınıza sosyal kanıt sağlayabilir, marka bilinirliğini artırabilir ve potansiyel takipçilerin dikkatini çekebilir. Bununla birlikte, içerik kalitesi, etkileşim ve düzenli olarak güncellemeler yapmak da uzun vadeli başarının anahtarıdır.

MUTLU MÜŞTERİLER

Bizi tercih eden müşterilerimizin tarafımıza yaptığı olumlu geri dönüşleri sizlerle paylaşıyoruz.

Tarık D.
Sanatçı

Bu sosyal medya hizmeti gerçekten işlerimi kolaylaştırdı! Profesyonel bir şekilde hesaplarımı yönettiler ve takipçi sayımı artırdılar. İşletmemin sosyal medyada daha görünür olmasını sağladılar. Kesinlikle öneriyorum

Melisa K.
CEO

Bu şirket sayesinde sosyal medya stratejimde büyük bir ilerleme kaydettim. Hedef kitlenin ilgisini çeken içerikler ürettiler ve markamın etkileşimini artırdılar. Ekibin samimiyeti ve profesyonelliği takdire şayan. Harika bir deneyimdi!

Rıza T.
Sosyal Medya Uzmanı

"Sosyal medya hesaplarımı bu şirkete emanet ettiğim için çok mutluyum. İçeriklerim daha profesyonel bir görünüme kavuştu ve takipçi sayım hızla arttı. Gerçekten sektörde uzman olduklarını hissettirdiler. Kesinlikle memnun kaldım!

Facebook Beğeni Satın Almak

Söz konusu sosyal medya platformları olduğunda her ne kadar pek çok kişiye en yaygın sosyal medya platformu Instagram’mış gibi gelse de 2021 yılında yapılan sosyal medya platformları kullanıcı sayısı istatistiklerine göre hâlâ en yüksek kullanıcıya sahip platform dünya çapında Facebook’tur. Facebook’un bu kadar çok kullanıcıya sahip olmasının günümüzde birçok nedeni bulunmaktadır. Kişisel hesaplarda yapılan yorum ve beğenilerin profillere kattığı artıların yanı sıra Instagram hesaplarından farklı olarak Facebook hesaplarında yorumlarda da fotoğraf ve videolar kullanılabilmektedir. Böylelikle kullanıcılar sadece ana gönderilerinde değil aynı zamanda yorumlarda da kendilerini fotoğraf ve videolarla ifade edilmektedirler.
Bu ana farklılığın yanı sıra işletme hesaplarının sayfalarında gerek sunduğu ücretsiz ses koleksiyonu gerekse detaylı reklam panelleri ile Facebook, daha uzun yıllar güncelliğini ve popülerliğini korumaya devam edecektir. Bu sebepledir ki söz konusu Facebook kişisel profiller ve sayfalar olduğunda popülerliğin her geçen gün daha da kıymetli olması özellikle işletme sayfaları için çok değerlidir. Sayfa takipçilerinin yüksek olması, paylaşılan gönderilere gelen beğenilerin yüksek olması birçok potansiyel müşteride sayfaya ve işletmeye karşı güven duygusu oluşturmakta ve kişilerin sayfadan alışveriş yapma ihtimalini güçlendirmektedir. Günümüzde reklamlarla organik erişimler sağlanabildiği gibi imaj için inorganik olarak satın alma işlemleri de sayfalarınızın yüksek profilli görünümü ve prestiji sağlanabilmektedir.

Facebook Sayfa Beğeni Satın Al Hizmeti

İşletmelere ait Facebook sayfaları günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. Önceden grupların yaygın olduğu Facebook’ta artık işletme hesapları potansiyel müşterilere daha kolay ulaşmakta dahası sundukları mesajlaşma özellikleri sayesinde kısa zamanda potansiyel müşteri işletmelerin gerek müşterisi haline getirebilmektedir. Bu nedenle söz konusu sayfa beğenisi veya sayfada yayınlanan videoların izlenmesi olduğunda erişim ve kişi sayısı, gelen yorumlar çok daha değerli olmaktadır. Facebook sayfa beğeni satın al hizmeti ile siz de güvenilir ödeme koşulları kapsamında Facebook’taki işletme sayfanızın takipçi / beğenme sayısını artırabilirsiniz. Dahası video gönderileriniz için oluşturduğumuz Facebook video izlenme satın al hizmetimiz ile de videolarınızın erişimlerini artırabilir ve artan sayfa beğeninizle kombine bir şekilde Facebook işletme sayfanızın imajını pekiştirebilirsiniz. 
Yüksek sayfa beğenileri ve videolardaki yüksek izlenme oranları özellikle işletme sayfalarının satışlarına olumlu katkılar sağlamakta, potansiyel müşterilerde oluşturduğu güven duygusu sayesinde satın alma davranışı çok daha kısa sürede gerçekleşmektedir. Facebook beğendirme hizmeti olarak da bilinen Facebook sayfa beğeni satın al hizmeti, hem işletmenizin hem de kişisel profillerinizin popülerliğinin artmasına katkı sağlayan kısa sürede hesabınıza tanımlanması sayesinde birçok rakibinizin önüne kolaylıkla geçmenizi sağlayan işlemlerdir. 

Facebook Video İzlenme Satın Al

Günümüzde birçok web sitesi sosyal medya hesapları için başta beğeni ve takipçi olmak üzere birçok hizmet satmakla birlikte maalesef gerek SSL sertifikaları olmaması nedeniyle güvenli ödeme imkanı sağlamamaları gerekse yapılan ödeme işleminin akabinde satın alınan hizmeti kısa sürede hesaba tanımlamamaları nedeniyle maalesef yeterli ve güvenilir hizmet verememektedirler. Bu nedenle söz konusu sosyal medya hesaplarınızı daha da zenginleştirmek, popülerleştirmek dahası işletme hesabınızın imajını doğru bir şekilde kurmak için yapacağınız satın alma işlemlerinde mutlaka sitenin güvenliğine dikkat etmeli, ödeme işlemlerinde sağladığı güvenlik koşullarını detaylıca incelemesi dahası hiçbir durum ve koşulda bir web sitesine sosyal medya hesap bilgilerinizi ve şifrenizi tanımlamamalısınız. Etkin ve hızlı yapılan Facebook video izlenme satın al hizmeti ve akabinde Facebook beğendirme işlemleri, şifreye ihtiyaç duyulmadan sadece ilgili sayfanın URL uzantısı ile yapılabilmektedir.
Unutmayın! Facebook video izlenme satın al ve Facebook beğendirme hizmeti ile siz de kısa sürede sayfanızı Facebook’un popüler sayfası haline getirebilirsiniz.