Kullanım Koşulları

Gotakipci.com üzerinden yapılan tüm işlemler için kullanım şartlarının belirlendiği sayfa. Bu sayfayı kontrol ettikten sonra takipçi satın alabilirsiniz.

Kullanım Koşulları

Gotakipci.com üzerinden yapılan tüm işlemler için kullanım şartlarının belirlendiği sayfa. Bu sayfayı kontrol ettikten sonra takipçi satın alabilirsiniz.

Kullanım Koşulları

Bu sayfada Gotakipci üzerinden yapılan işlemlerle alakalı Kullanım Koşulları yer almaktadır.

Alışveriş yapan tüm kullanıcılar Gotakipci üzerinden güvenli bir şekilde ödeme yaparak satın alımlarını tamamlarlar. Bunun yanında hizmetlerin kullanımlarıyla alakalı hizmet öncesi iki tarafa uygun koşullar bulunmaktadır. Bunları sırasıyla incelebilirsiniz.

Gizlilik

Sitemiz üzerinde yapılan tüm işlemler gizlilik politikası kanunları üzerinden yürütülmektedir. Türkiye Cumhuriyeti yasalarının belirlediği hükümler uygunlanmaktadır. Kullanıcı bilgilerinin 3. taraflarla paylaşılmadığı gibi bizimle paylaştığınız bilgiler Gotakipci kampanyalarını bildirimek için kullanılır. Yine bunların yanında Gizlilik Politikası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmet Kapsamı ve Genel Hükümlülükler

Hizmet kapsamlarımızla alakalı aşağıdaki yükümlülükler geçerlidir.

  • Hizmet kapsamlarımız sitemiz üzerinde olan paketlerle sınırlıdır. Sitemiz üzerinde satışı yapılmayan işlemlerle alakalı hizmet sağlamamaktayız. Gotakipci olarak sadece sosyal medya hesaplarına takviye edici işlemler uygulanmaktadır. Alıcı tarafından herhangi bir özel bilgi, şifre talep edilmez. 
  • Bunların yanında hesabınıza sadece gönderim yapıldığı için hesaplarınızın kapanması, bloklanması veya engel yemesi gibi durumlarda Gotakipci.com sorumlu tutulamaz. Çünkü gönderimlerle bu tür durumların yaşanması muhtemel değildir. Sipariş vermiş olan tüm alıcılar bu durumu kabul ederek sipariş vermiş sayılır.
  • Hizmetlerimiz tamamen yasalara uygun şekilde sağlanmaktadır. Bunun tersi hizmetler verilmez.
  • Sipariş tamamlanma süresi servislerin yoğunluğuna göre değişmektedir. Belli bir süre verilmediği gibi en kısa sürede tamamlanması için sipariş takiplerini yaptığımızı belirtmek isteriz.

Telif Hakları

Sitemiz üzerinde yer alan görseller, blog yazıları, içerikler ve tüm materyaller 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında korunmaktadır. İçeriklerin farklı bir platformda paylaşılması halinde bu kanun gereğince haklarımızı yasal yollardan arayacağız. Site üzerinde bulunan herhangi bir telif bildirimi içinde bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Genel anlamda şartlarımızı ve hükümlülükleri açık bir şekilde belirtmiş olsakta İşbu Sözleşme'nin uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak benzer uyuşmazlığın çözümünde, Türkiye Cumhuriyeti yasaları uygulanır; İstanbul Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.