Gizlilik Politikası

Gotakipci.com üzerinden yapılan tüm işlemlerle alakalı politikalar bu sayfada yer almaktadır. İlgili sorularınızn cevaplarını bulabilirsiniz.

Site üzerinden işlem yaptığınızda tarafınıza kampanya, bilgilendirme mailleri veya SMSleri otomatik olarak gönderimi sağlanmaktadır. Şahsınıza ait bilgiler tamamen arka planda şifrelenmiş bir şekilde saklanmaktadır. İşlem sonrası tarafınıza kampanyalarla alakalı bilgilendirme yapılması için bu tür bilgilerle iletişime geçilebilir.

Bilgileriniz herhangi bir kurum veya kuruluşla paylaşılmaz. Gotakipci.com üzerinde alışverişten önce kullanıcı gizliliği esastır. Bu konuda yaşadığınız ülkedeki lehinize olan yasalar uygulanmaktadır. Platforum başta Türkiye, Avrupa Birliği üyeleri ülkeler ve gizlilik politikasını resmi bir şekilde kabul eden ülkelerin kurallarına uygun şekilde hareket edilmektedir.

Kişisel verileriniz bu yasaların doğrultusunda paylaşılmaz.

Kredi Kartı ve Havale/EFT Güvenliği

Genel anlamda tüm ülkelerde kabul edilen gizlilik politikalarını benimsediğimizi tekrar belirtmek isteriz. Ödemelerinizi kredi kartıyla yapmak istediğinizde ödeme ekranında direk olarak banka sayfasına yönlendirme sağlanır ve ödemeyi kendi bankanız üzerinden güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Kart bilgileriniz kesinlikle bir alanda tutulmaz. Bankanız üzerinden işlemler yapacağınız için ödeme durumunda sitemizden güvenli ödeme bölümüne yönlendirilirsiniz. Kredi kartı ödemeleriniz bankanızın internet sitesi üzerinden gerçekleştirilir.

Kart ödemelerinin yanında havale veya EFT ile gerçekleştireceğiniz işlemler yine bankalar arasında yapılacak bir işlemdir. Bankanıza ait uygulamanızdan direk olarak hesabımıza gönderim sağladığınızda herhangi bir güvenlik zaafiyeti oluşmayacaktır.

Ödeme durumuyla alakalı güvenli bir şekilde ödeme yaparak alışveriş yapabilirsiniz.

Kişi Olarak Haklarınız

KVKK madde 11 uyarınca sitemizde yapılan veri işlemlerinde bilgi alma hakkınız her zaman vardır. Bununla alakalı;

  • Verilerinizin işlenip işlenmediği ile alakalı bilgi talep etme,
  • İşleniliyorsa hangi durumlarda olduğunu öğrenme,
  • Verilerin üçüncü taraf kişilerle paylaşılıyorsa bunların lokasyonlarını öğrenme,
  • Konuyla alakalı aklınızdaki soruların cevaplanması,

gibi haklara sahip olduğunuzu tekrar belirtmek isteriz. Konuyla alakalı İletişim bölümünden ekibimizle iletişime geçtiğinizde detaylı bir şekilde bilgilendirme sağlanacaktır.

Netice olarak Gotakipci yerel yasalarla hizmet vermeyi garanti eder

Yasalara aykırı herhangi bir işlem sağlanmaz. 

Unvan: Gotakipci

Adres: Sütlüce Mh. Kırkayak Sk. Vakıf Apt. K:2 D:7 Beyoğlu / İstanbul