Instagram Bot Takipçi Satın Al

Mevzu bahis takipçi sayısı olunca Instagram hesapları için günümüzde birçok site farklı seçeneklerle takipçi satışı yapmaktadır. Bununla birlikte bu sitelerin maalesef çok azı güvenilir olmakta dahası paranızın tam karşılığını verebilmektedir. Müşterilerimize sağladığımız güvenli ve kolay ödeme seçeneklerinin yanı sıra kısa sürede yaptığımız tanımlamalar sayesinde şifrenizi istemeden istediğiniz tüm Instagram hesaplarına takipçi tanımlaması yapabiliyor kısa sürede yüksek sayıda takipçiye ulaşarak sayfanızın popülerliğinin artmasına katkıda bulunuyoruz. 

Instagram hesapları için takipçi satışları birçok farklı başlık altında ve farklı özelliklerle yapılabilmektedir. Bununla birlikte söz konusu takipçi satın alma olunca pek çok Instagram kullanıcısı tarafından en sık kullanılanlar Instagram takipçi satın al ucuz ücret öde veya Instagram Türk takipçi satın al hizmetleridir. Adından da anlaşılacağı üzere ikinci olarak dile getirdiğimiz seçenek,  Instagram bot takipçi satın al ucuz fiyat öde hizmetine göre biraz daha maliyetli olmaktadır. Tamamen Türk ve gerçek hesaplardan yapılan bir takipçi artırımı olmakla birlikte bot takipçiye oranla hesabınızın erişimine daha yüksek katkı sağlamaktadırlar. Ancak gerek Türk takipçi satın alma hizmeti olsun gerekse bot takipçi satın alma hizmeti olsun, her iki hizmetin de kendine göre avantajları bulunduğu unutulmamalıdır.

Bot takipçi ile Türk takipçi arasındaki fark nedir?

Bot takipçiler, fake bir diğer deyişle sahte hesaplardan yapılan takipçi hesaplardır. Ekibimiz tarafından oluşturulan takipçi havuzunda toplanan bu hesapların birçoğu fotoğraflı olmakla birlikte genellikle bot yani sahte olduğu çoğu zaman belli olan hesaplardır. Türk takipçi hizmetinde ise çoğunlukla gerçek hesaplar kullanılmakta olup bu hesaplar, ayrı bir havuzda toplanmaktadır. Daha önce takipçi satın almış hesapların bulunduğu bir havuz olan Türk takipçi havuzundan yapılan satın alımlarda takipçi sayısında düşme veya bir diğer deyişle silinme, bot hesaba göre çok daha azdır. Gerek bütçeyi dengelemek gerekse uzun soluklu yatırım yapabilmek adına günümüzde başta işletme sahipleri olmak üzere birçok Instagram kullanıcısı hem bot takipçi hem de Türk takipçi satın almakta böylelikle Instagram hesabındaki kullanıcı sayısını artırırken aynı zamanda bütçeden de tasarruf etmektedir. 

Neden bot takipçi satın almalıyım?

Bot takipçi diğer takipçi satın alma hizmetlerine göre ok daha ucuz bir hizmettir. Ek olarak diğer takipçi satın alma hizmetlerine göre çok daha kısa sürede hesabınıza tanımlanabilmektedir. Böylelikle henüz yolun çok başında olan ve takipçi sayısı az olan hesaplar için idealdir. Kısa sürede tanımlanması ve ucuz olması nedeniyle işletme sahiplerinin hem zamandan hem de bütçelerinden tasarruf etmelerini sağlar. Düşük maliyetin yanı sıra yukarıda belirttiğimiz gibi hızlı tanımlanmaları da bot takipçi hizmetinin kayda değer bir diğer artısıdır. Instagram profilinizin imajını pekiştirmenin etkin yolu olan bot takipçi satın alma hizmetinde tek seferde satın alma işlemi yapılabileceği gibi planlanan takipçi artışına göre peş peşe birden fazla satın alma işlemi de yapılabilmektedir. 
Siz de ucuz bot takipçi satın alarak Instagram hesabınızda kısa sürede yüksek takipçi ivmesi kazanabilir, hesabınızın prestijini artırarak potansiyel müşterileriniz başta olmak üzere hesabınızı takip eden veya keşfette görüp profil ziyareti yapan diğer hesapların kullanıcıları gözünde güvenilirliğinizi artırabilirsiniz. 
Havale/ EFT ve kredi kartı ödeme seçenekleri ile her bütçeye uygun Instagram bot takipçi satın al hizmetimizle Instagram’da kendi kitlesini oluşturmak isteyen herkesi destekliyor ve hesabınızı kısa sürede büyütmenize yardımcı oluyoruz. Güvenilir ödeme seçeneklerimiz ile siz de Instagram hesabınız için hemen bot takipçi satın alın ve işletme hesabınız başta olmak üzere Instagram profilinizin prestijini bugün artırın!