Instagram Bot Takipçi Servisleri

Instagram bot takipçi satın alarak hesabınızın takipçi sayısını yükseltebilirsiniz. Daha uygun fiyattan takipçi alın.

Instagram Bot Takipçi Servisleri

Instagram bot takipçi satın alarak hesabınızın takipçi sayısını yükseltebilirsiniz. Daha uygun fiyattan takipçi alın.

Instagram
100

 • Şifre İstemiyoruz!
 • En kaliteli servisler

5.00₺

Instagram
250 Takipçi

 • Şifre İstemiyoruz!
 • En kaliteli servisler

10.00₺

Instagram
500 Takipçi

 • Şifre İstemiyoruz!
 • En kaliteli servisler

18.00₺

Instagram
1000 Takipçi

 • Şifre İstemiyoruz!
 • En kaliteli servisler

32.00₺

Instagram
3000 Takipçi

 • Şifre İstemiyoruz!
 • En kaliteli servisler

85.00₺

Instagram
5000 Takipçi

 • Şifre İstemiyoruz!
 • En kaliteli servisler

140.00₺

Instagram
7500 Takipçi

 • Şifre İstemiyoruz!
 • En kaliteli servisler

200.00₺

Instagram
10000 Takipçi

 • Şifre İstemiyoruz!
 • En kaliteli servisler

260.00₺

Bizi tercih etmeniz için

BİR SÜRÜ NEDENİNİZ VAR!

 • Hızlı işlem

  Bu güne kadar teslim ettiğimiz sipariş sayısı ile sektörde bir numarayız.

 • Garantili Hizmet

  Olası herhangi bir düşüş veya silinmede sorgusuz telafi sağlıyoruz.

 • Güvenli Ödeme

  PayTR güvencesi ile tamamen güvenli şekilde ödeme yapın.

 • Canlı Destek

  Sipariş öncesi ve sonrası dilediğiniz zaman 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

SIK SORULAN SORULAR

Bizleri tercih etmeniz için sizlere haklı sebepler sunuyor, sipariş teslimatı sürecinde bu sebeplerimizi bir bir yerine getiriyoruz.

Instagram takipçi satın alırken güvenilir ve kaliteli bir hizmeti sizlere sunuyoruz.

2010 Facebook kurulduğundan bu yana aktif olarak Sosyal Medya sektörüne hizmet vermekteyiz.

Instagram takipçi satın alırken bir çok gerçek olmayan siteye denk gelebilirsiniz. Yılların verdiği tecrübeyle sizlere en iyisini sunuyoruz!

İyi bir hizmet sağlayıcıdan takipçi satın aldığınızda, hesabınızın yasaklanma riski düşüktür. Kaliteli ve gerçek takipçilere odaklanan bir hizmet sağlayıcısı seçmek önemlidir.

Evet ödeme alt yapımız Shopier ve PayTR olarak sizlere hizmet vermektedir.

Takipçi satın alma, hesabınızı büyütmek ve daha fazla erişim elde etmek için bir başlangıç noktası olabilir. Ancak, uzun vadeli başarı için organik ve gerçek takipçileri hedeflemek önemlidir. Takipçi satın almak, hesabınıza sosyal kanıt sağlayabilir, marka bilinirliğini artırabilir ve potansiyel takipçilerin dikkatini çekebilir. Bununla birlikte, içerik kalitesi, etkileşim ve düzenli olarak güncellemeler yapmak da uzun vadeli başarının anahtarıdır.

MUTLU MÜŞTERİLER

Bizi tercih eden müşterilerimizin tarafımıza yaptığı olumlu geri dönüşleri sizlerle paylaşıyoruz.

Tarık D.
Sanatçı

Bu sosyal medya hizmeti gerçekten işlerimi kolaylaştırdı! Profesyonel bir şekilde hesaplarımı yönettiler ve takipçi sayımı artırdılar. İşletmemin sosyal medyada daha görünür olmasını sağladılar. Kesinlikle öneriyorum

Melisa K.
CEO

Bu şirket sayesinde sosyal medya stratejimde büyük bir ilerleme kaydettim. Hedef kitlenin ilgisini çeken içerikler ürettiler ve markamın etkileşimini artırdılar. Ekibin samimiyeti ve profesyonelliği takdire şayan. Harika bir deneyimdi!

Rıza T.
Sosyal Medya Uzmanı

"Sosyal medya hesaplarımı bu şirkete emanet ettiğim için çok mutluyum. İçeriklerim daha profesyonel bir görünüme kavuştu ve takipçi sayım hızla arttı. Gerçekten sektörde uzman olduklarını hissettirdiler. Kesinlikle memnun kaldım!

Instagram Bot Takipçi Satın Al

Mevzu bahis takipçi sayısı olunca Instagram hesapları için günümüzde birçok site farklı seçeneklerle takipçi satışı yapmaktadır. Bununla birlikte bu sitelerin maalesef çok azı güvenilir olmakta dahası paranızın tam karşılığını verebilmektedir. Müşterilerimize sağladığımız güvenli ve kolay ödeme seçeneklerinin yanı sıra kısa sürede yaptığımız tanımlamalar sayesinde şifrenizi istemeden istediğiniz tüm Instagram hesaplarına takipçi tanımlaması yapabiliyor kısa sürede yüksek sayıda takipçiye ulaşarak sayfanızın popülerliğinin artmasına katkıda bulunuyoruz. 

Instagram hesapları için takipçi satışları birçok farklı başlık altında ve farklı özelliklerle yapılabilmektedir. Bununla birlikte söz konusu takipçi satın alma olunca pek çok Instagram kullanıcısı tarafından en sık kullanılanlar Instagram takipçi satın al ucuz ücret öde veya Instagram Türk takipçi satın al hizmetleridir. Adından da anlaşılacağı üzere ikinci olarak dile getirdiğimiz seçenek,  Instagram bot takipçi satın al ucuz fiyat öde hizmetine göre biraz daha maliyetli olmaktadır. Tamamen Türk ve gerçek hesaplardan yapılan bir takipçi artırımı olmakla birlikte bot takipçiye oranla hesabınızın erişimine daha yüksek katkı sağlamaktadırlar. Ancak gerek Türk takipçi satın alma hizmeti olsun gerekse bot takipçi satın alma hizmeti olsun, her iki hizmetin de kendine göre avantajları bulunduğu unutulmamalıdır.

Bot takipçi ile Türk takipçi arasındaki fark nedir?

Bot takipçiler, fake bir diğer deyişle sahte hesaplardan yapılan takipçi hesaplardır. Ekibimiz tarafından oluşturulan takipçi havuzunda toplanan bu hesapların birçoğu fotoğraflı olmakla birlikte genellikle bot yani sahte olduğu çoğu zaman belli olan hesaplardır. Türk takipçi hizmetinde ise çoğunlukla gerçek hesaplar kullanılmakta olup bu hesaplar, ayrı bir havuzda toplanmaktadır. Daha önce takipçi satın almış hesapların bulunduğu bir havuz olan Türk takipçi havuzundan yapılan satın alımlarda takipçi sayısında düşme veya bir diğer deyişle silinme, bot hesaba göre çok daha azdır. Gerek bütçeyi dengelemek gerekse uzun soluklu yatırım yapabilmek adına günümüzde başta işletme sahipleri olmak üzere birçok Instagram kullanıcısı hem bot takipçi hem de Türk takipçi satın almakta böylelikle Instagram hesabındaki kullanıcı sayısını artırırken aynı zamanda bütçeden de tasarruf etmektedir. 

Neden bot takipçi satın almalıyım?

Bot takipçi diğer takipçi satın alma hizmetlerine göre ok daha ucuz bir hizmettir. Ek olarak diğer takipçi satın alma hizmetlerine göre çok daha kısa sürede hesabınıza tanımlanabilmektedir. Böylelikle henüz yolun çok başında olan ve takipçi sayısı az olan hesaplar için idealdir. Kısa sürede tanımlanması ve ucuz olması nedeniyle işletme sahiplerinin hem zamandan hem de bütçelerinden tasarruf etmelerini sağlar. Düşük maliyetin yanı sıra yukarıda belirttiğimiz gibi hızlı tanımlanmaları da bot takipçi hizmetinin kayda değer bir diğer artısıdır. Instagram profilinizin imajını pekiştirmenin etkin yolu olan bot takipçi satın alma hizmetinde tek seferde satın alma işlemi yapılabileceği gibi planlanan takipçi artışına göre peş peşe birden fazla satın alma işlemi de yapılabilmektedir. 
Siz de ucuz bot takipçi satın alarak Instagram hesabınızda kısa sürede yüksek takipçi ivmesi kazanabilir, hesabınızın prestijini artırarak potansiyel müşterileriniz başta olmak üzere hesabınızı takip eden veya keşfette görüp profil ziyareti yapan diğer hesapların kullanıcıları gözünde güvenilirliğinizi artırabilirsiniz. 
Havale/ EFT ve kredi kartı ödeme seçenekleri ile her bütçeye uygun Instagram bot takipçi satın al hizmetimizle Instagram’da kendi kitlesini oluşturmak isteyen herkesi destekliyor ve hesabınızı kısa sürede büyütmenize yardımcı oluyoruz. Güvenilir ödeme seçeneklerimiz ile siz de Instagram hesabınız için hemen bot takipçi satın alın ve işletme hesabınız başta olmak üzere Instagram profilinizin prestijini bugün artırın!