Instagram Yorum Servisleri

Instagram gönderilerinize yorum satın satın alabilirsiniz. Kaliteli hesaplardan en güzel yorumları sizler için atıyoruz.

Instagram Yorum Servisleri

Instagram gönderilerinize yorum satın satın alabilirsiniz. Kaliteli hesaplardan en güzel yorumları sizler için atıyoruz.

Instagram
10 Yorum

 • Şifre İstemiyoruz!
 • En kaliteli servisler

10.00₺

Instagram
25 Yorum

 • Şifre İstemiyoruz!
 • En kaliteli servisler

22.00₺

Instagram
50 Yorum

 • Şifre İstemiyoruz!
 • En kaliteli servisler

40.00₺

Instagram
75 Yorum

 • Şifre İstemiyoruz!
 • En kaliteli servisler

60.00₺

Instagram
100 Yorum

 • Şifre İstemiyoruz!
 • En kaliteli servisler

75.00₺

Instagram
150 Yorum

 • Şifre İstemiyoruz!
 • En kaliteli servisler

110.00₺

Instagram
250 Yorum

 • Şifre İstemiyoruz!
 • En kaliteli servisler

190.00₺

Instagram
500 Yorum

 • Şifre İstemiyoruz!
 • En kaliteli servisler

350.00₺

Bizi tercih etmeniz için

BİR SÜRÜ NEDENİNİZ VAR!

 • Hızlı işlem

  Bu güne kadar teslim ettiğimiz sipariş sayısı ile sektörde bir numarayız.

 • Garantili Hizmet

  Olası herhangi bir düşüş veya silinmede sorgusuz telafi sağlıyoruz.

 • Güvenli Ödeme

  PayTR güvencesi ile tamamen güvenli şekilde ödeme yapın.

 • Canlı Destek

  Sipariş öncesi ve sonrası dilediğiniz zaman 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

SIK SORULAN SORULAR

Bizleri tercih etmeniz için sizlere haklı sebepler sunuyor, sipariş teslimatı sürecinde bu sebeplerimizi bir bir yerine getiriyoruz.

Instagram takipçi satın alırken güvenilir ve kaliteli bir hizmeti sizlere sunuyoruz.

2010 Facebook kurulduğundan bu yana aktif olarak Sosyal Medya sektörüne hizmet vermekteyiz.

Instagram takipçi satın alırken bir çok gerçek olmayan siteye denk gelebilirsiniz. Yılların verdiği tecrübeyle sizlere en iyisini sunuyoruz!

İyi bir hizmet sağlayıcıdan takipçi satın aldığınızda, hesabınızın yasaklanma riski düşüktür. Kaliteli ve gerçek takipçilere odaklanan bir hizmet sağlayıcısı seçmek önemlidir.

Evet ödeme alt yapımız Shopier ve PayTR olarak sizlere hizmet vermektedir.

Takipçi satın alma, hesabınızı büyütmek ve daha fazla erişim elde etmek için bir başlangıç noktası olabilir. Ancak, uzun vadeli başarı için organik ve gerçek takipçileri hedeflemek önemlidir. Takipçi satın almak, hesabınıza sosyal kanıt sağlayabilir, marka bilinirliğini artırabilir ve potansiyel takipçilerin dikkatini çekebilir. Bununla birlikte, içerik kalitesi, etkileşim ve düzenli olarak güncellemeler yapmak da uzun vadeli başarının anahtarıdır.

MUTLU MÜŞTERİLER

Bizi tercih eden müşterilerimizin tarafımıza yaptığı olumlu geri dönüşleri sizlerle paylaşıyoruz.

Tarık D.
Sanatçı

Bu sosyal medya hizmeti gerçekten işlerimi kolaylaştırdı! Profesyonel bir şekilde hesaplarımı yönettiler ve takipçi sayımı artırdılar. İşletmemin sosyal medyada daha görünür olmasını sağladılar. Kesinlikle öneriyorum

Melisa K.
CEO

Bu şirket sayesinde sosyal medya stratejimde büyük bir ilerleme kaydettim. Hedef kitlenin ilgisini çeken içerikler ürettiler ve markamın etkileşimini artırdılar. Ekibin samimiyeti ve profesyonelliği takdire şayan. Harika bir deneyimdi!

Rıza T.
Sosyal Medya Uzmanı

"Sosyal medya hesaplarımı bu şirkete emanet ettiğim için çok mutluyum. İçeriklerim daha profesyonel bir görünüme kavuştu ve takipçi sayım hızla arttı. Gerçekten sektörde uzman olduklarını hissettirdiler. Kesinlikle memnun kaldım!

Instagram Yorum Satın Al

Hayatımızın her alanında kendini gösteren ve her geçen gün paylaşma ve ilgi ihtiyacımızı daha da karşılar hale gelen Instagram, günümüzde yarattığı yeni fenomenler kapsamında birçok kişi için eğlence aracı olmasının yanı sıra aynı zamanda bir kazanç kapısı da olmuştur. Başta küçük işletmeler olmak üzere günümüzde birçok marka ve işletme etkin Instagram pazarlaması ile her gün daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmakta ve akabinde müşteri portföyüne yeni isimler katarak işletmelerinin cirolarını artırmaktadır.

Bugün söz konusu internetten alışveriş olduğunda pek çok kişi alışveriş yapacağı veya kendine ikon olarak belirleyeceği hesaplara gelen yorumları dikkatle okumakta ve yapılan yorumlar kapsamında başta satın alma davranışı olmak üzere birçok kararını vermektedir.

Instagram’da neden yorum satın almalıyım?

Instagram yer alan hesaplar, özellikle küçük işletme hesapları günümüzde Instagram’da ulaştıkları kitleler aracılığıyla yüksek kazançlar elde etmektedir. Bununla birlikte bu hesapları takip eden insanlar her ne kadar satın alma eğilimi gösterse ve yorumlara dikkat etse de kendileri yorum yapmaktan çekinmektedirler. Örneğin bir doktora sorulacak sorulardan çekinmekte ve tüm sorularını mesaj üzerinden sormaktadırlar. Hal böyle olunca da maalesef Instagram’da mesaj kutuları yorumlar ve taleplerle dolup taşsa da anasayfadaki gönderilerin altı boş kalmakta dışarıdan bakıldığında da sanki sayfadaki paylaşımlara hiç ilgi gösterilmiyormuş gibi bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Bu kapsamda başta sağlık sektörü olmak üzere birçok farklı sektörde faaliyet gösteren Instagram hesapları için yorum satın almak hatta akabinde Instagram ucuz takipçi satın al hizmetinden faydalanarak hesaplardaki görünür etkileşimi artırmak elzemdir çünkü yukarıda da belirttiğimiz gibi potansiyel müşteriler her ne kadar ilgi gösterirse göstersin gerek memnuniyet gerek sık sorulan sorularda olsun gönderilerin altına yorum yapmaktan çekinmektedirler. Halbuki altı yorumlarla dolu olan gönderiler, kişileri daha fazla yorum yapmaya sevk etmekte ve belirli birkaç yorum sonrası adeta herkes sohbete dahil olmak istemektedir. 

Instagram Ucuz Takipçi Satın Al

Ekonomik ve hemen ilgili gönderiye tanımlanan Instagram yorum paketlerimiz ile siz de gönderilerinizde etkileşimi artırabilir pek çok takipçinizi adeta konuşmaya teşvik ederek hesabınızın erişimlerini artırabilirsiniz. Instagram yorum paketleri her bütçeye uygun paketler olup havale / EFT ve kredi kartı ile ödemesi yapılabilen paketlerdir. İstenilen yorum sayısının belirtilmesi ve akabinde ilgili gönderinin URL’sinin verilmesi yeterlidir. 7/24 güvenle sipariş verebileceğiniz Instagram yorum satın alma paketlerimizde hiçbir durum ve koşulda hesabınızın şifresini istememekteyiz. Şifresiz şekilde sadece gönderi URL’si üzerinden yapılan işlemler olan Instagram takipçi satın al paketlerimiz, kısa zamanda birçok potansiyel müşterinizi yorum yapmaya teşvik eden paketlerdir. Bir gönderiye farklı zamanlarda birden fazla Instagram yorum paketi tanımlayabilir dahası ister tek isterseniz aynı profildeki birkaç gönderi için Instagram yorum paketi satın alabilirsiniz.


Instagram Yorum Paketleri

Siz de Instagram hesabınızdaki gönderi etkileşimlerini artırmak, gönderilerinize gelen yorum sayısını en üst seviyeye çıkarmak için Instagram yorum paketlerimizden size ve işletmenize uygun olanı seçin; güvenli ödeme seçeneklerimiz sonrası kısa sürede tanımlanan yorumlar sayesinde hesabınızın etkileşim ve gösterimini artırın!
Bugün harekete geçerek 7/24 saat fark etmeksizin hesabınız için tanımlama ve satın alma işlemi yapabilirsiniz. Yapacağınız yorum satın alma işlemlerine ek olarak Instagram ucuz takipçi paketlerimizle yorumlar tanımlattığınız Instagram hesabınızın takipçisini de artırabilir böylelikle Instagram hesabınızda 360 derecelik bir iletişim sağlayarak hesabınızın imajını artırıp hesabınızın geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 
Unutmayın! Instagram yorumları, özellikle işletme hesapları için altın değerindedir. Doğru bir strateji ve planlama ile Instagram yorumlarla siz de Instagram hesabınızın değerini artırabilirsiniz.